Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
19 – 26.05.2019

Dziękujemy za wspólną modlitwę i za złożony dar materialny.
Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę o 15.00, a w tygodniu 17.30.
Dziś urodziny obchodzi ks. Mateusz Mnich. Życzymy solenizantowi Bożego błogosławieństwa i darów Ducha św. w jego posłudze. Msza św. w int. ks. Mateusza dziś o 12.00 i w sobotę o godz. 8.00 od Żywego Różańca.
Dziś również odpust w kapliczce św. Jana Nepomucena na Ligocie.
Uroczyste nieszpory tam o godz. 16.00

W liturgii tygodnia:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny. O 19.00 Rybnicki Wieczór Chwały. Zapraszamy na tę modlitwę uwielbienia.
  • we wtorek wspomnienie św. Jana Nepomucena. O 19.00 Krąg biblijny w salce na probostwie.
  • w środę św. Rity z Cascia. Po mszy wieczornej modlitwa z Diakonią Ruchu Światło Życie. W salce o 19.00 spotkanie przed parafialną pielgrzymką do Włoch.
  • w czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu od 17 do 21.00.
  • w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych.
  • za tydzień w niedziele pielgrzymka mężów i młodzieńców do Piekar Śl.

W piątek wyjazd parafialny do Czech o godz. 8.00 z ul. Mikołowskiej przy bazylice. Uczestników prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę należności.

Polecamy Gościa Niedzielnego, w nim ciekawy artykuł o pierwszym w Polsce sanktuarium św. Rity a także o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jest też nowy MGN dla dzieci.

Dzieci komunijne mogą w kancelarii odbierać albumy – zdjęcia z I komunii.

Rada Dzielnicy Rybnik Północ informuje, iż w siedzibie Rady – Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5 ul. Różańskiego, w dniach 20 – 24.05.2019 członkowie Rady będą zbierać podpisy pod petycją w sprawie protestu przeciwko powstaniu nowej kopalni w Rybniku. Szczegóły na plakacie.
Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved