Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
10 – 17.02.2019

Dziękujemy za wspólną modlitwę i dar materialny na rzecz archidiecezji.
O 15.00 zapraszamy na nieszpory świąteczne.
Dla dzieci i młodzieży rozpoczyna się czas ferii zimowych.
Z tej to też racji przez najbliższe 2 tygodnie nie będzie w tygodniu mszy św. porannej o godz. 7.00. Pozostają msze o godz. 8.00 i 18.00.

W liturgii tygodnia:

  • w poniedziałek wspomnienie MB z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. O 10.00 msza św. w intencji chorych i starszych parafian z udzielaniem sakramentu chorych. Po mszy spotkanie przy kawie w salce. Bardzo prosimy, aby umożliwić chorym dotarcie do kościoła. Po mszy wieczornej w salce nr 8 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  • we wtorek o 19.00 spotkanie grupy Mężczyzn św. Józefa.
  • w środę o 19.00 w salce spotkanie grupy dorosłych do bierzmowania.
  • w czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Adoracja Najśw. Sakramentu od 17.00 do 21.00
  • w piątek urodziny obchodzi ks. Bp Grzegorz Olszowski, zapraszamy na mszę św. w Jego intencji i pod Jego przewodnictwem o godz. 18.00.
  • za tydzień w niedzielę gościć będziemy w parafii O. Tomasza Maniurę, oblata który będzie głosił Słowo Boże, będzie też możliwość zakupu książek z wypraw rowerowych, które O. Tomasz prowadzi.

W okresie wakacyjnym od 1 do 6 lipca organizujemy wyjazd rodzinny w okolice Zamościa i z wypoczynkiem w Ochotnicy. Koszt 500 zł za osobę. Szczegóły są na plakacie, zainteresowanych zapraszamy do ks. Proboszcza.
W dniach 13-20 lipca organizujemy też wyjazd rekolekcyjny do Żabnicy dla młodych małżeństw i rodzin. Też są wolne miejsca. Zapraszamy.

Polecamy Gościa Niedzielnego. W nim ciekawy artykuł o miłości bezinteresownej a także o Maryi, która płacze nad światem.

Kolekta za tydzień na potrzeby parafii, w szczególności na prace wykończeniowe w domu parafialnym.

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved