Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
17 – 24.02.2019

Dziękujemy za wspólną modlitwę i dar materialny na rzecz naszej parafii.
O 15.00 zapraszamy na nieszpory świąteczne.
Dla dzieci i młodzieży jeszcze tydzień czas ferii zimowych.
Z tej to też racji w tym tygodniu nie będzie mszy św. porannej o godz. 7.00. Pozostają msze o godz. 8.00 i 18.00.

W liturgii tygodnia:

  • w poniedziałek o godz. 19.00 Rybnicki Wieczór Chwały. Zapraszamy na tę modlitwę uwielbienia.
  • we wtorek po mszy o 8.00 i o 17.30 nowenna do św. Antoniego. O godz. 18.45 w ramach kręgu biblijnego ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie podsumowujące ŚDM w Panamie połączone z prezentacją zdjęć.
  • w czwartek od 17.00 do 21.00 adoracja Najśw. Sakramentu.
  • w piątek o 16.00 spotkanie dla tych kandydatów do bierzmowania którzy mają jeszcze zaległości. Lista dopuszczonych do bierzmowania wywieszona jest w gablotce.
    O 18.00 rozpoczynają się dwudniowe nauki małżeńskie.
  • za tydzień w niedziele kazania będzie głosił ks. dr Grzegorz Śmieciński w ten sposób będzie nas przygotowywał do właściwego przeżycia wizytacji ks. Arcybiskupa. Ta wizytacja w naszej parafii od 1 do 3 marca.

Przypominamy że w okresie wakacyjnym od 1 do 6 lipca organizujemy wyjazd rodzinny w okolice Zamościa z wypoczynkiem w Ochotnicy. Koszt 500 zł za osobę. Szczegóły są na plakacie, zainteresowanych zapraszamy do ks. Proboszcza.
W dniach 13-20 lipca organizujemy też wyjazd rekolekcyjny do Żabnicy dla młodych małżeństw i rodzin. Też są wolne miejsca. Zapraszamy.

Grupa Rybnicki Wieczór Chwały, która prowadzi w naszej bazylice comiesięczne uwielbienie ogłasza nabór do grupy śpiewających oraz poszukuje pianisty. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

Polecamy Gościa Niedzielnego. W nim ciekawy artykuł o modlitwie bez której nie da się normalnie żyć a także relacja z ŚDM w Panamie oczami naszej grupy rybnickiej.
Jest też nowy MGN, a w nim m.in. kalendarz na Wielki Post.

Kolekta za tydzień na wsparcie budowy domu rekolekcyjnego Nazaret w Piekarach Śl.

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved