Odwiedziny duszpasterskie

Od soboty 28 listopada 2015 r. rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Niech będzie to okazja do wspólnego spotkania, modlitwy w Waszych intencjach i pobłogosławienia Was i miejsca w którym mieszkacie. Za otwarcie drzwi Waszych domostw na przybycie duszpasterzy wyrażamy już dziś ogromną wdzięczność.
Prosimy nowo zamieszkałych parafian, aby zgłosili się do kancelarii parafialnej w celu założenia kartoteki i uwzględnienia ich domu podczas kolędy. Proszę o pomoc księżom i wyjście naprzeciw w miejscach gdzie domy są porozrzucane, albo istnieje trudność w dotarciu do domostwa.
Początek odwiedzin w tygodniu o godz. 15.30 a w soboty i niedziele o 14.00.

Plan kolędy:

KOLĘDA 2015/2016

28.11.2015 (SOBOTA)
1. Zajęcza 20-1, Myśliwska 38-55
2. Myśliwska 7-39
3. Żużlowa 59-47, Kasprowicza 57
4. Żużlowa 94-70,27,48-12b,a,10

29.11.2015 (NIEDZIELA)
1. Pod Wałem 3-32
2. Pod Wałem 64-35
3. Olszowa 3-23
4. Olszowa 62-25

5.12.2015 (SOBOTA)
1. Strzelecka 9-61 (nieparzyste), Pszczela
2. Webera 24,25,29, Strzelecka 4-50 (parzyste)
3. Strzelecka 87-78, Nadbrzeżna 57a-9c
4. Nadbrzeżna 59a-101

6.12.2015 (NIEDZIELA)
1. Wodna 2-31, Opalowa 7-27
2. Wodna 69-33
3. Plater 1-21, Modrzewskiego 22-3

 

10.12.2015 (CZWARTEK)
1. Karłowicza 10-3, 20 B,A
2. Karłowicza 15-68
3. Fredry 2-33

11.12.2015 (PIĄTEK)
1. Karłowicza 2 (od dołu)
2. Karłowicza 2A (od dołu)
3. Karłowicza 2B (od dołu)
4. Karłowicza 2C (od dołu)

12.12.2015 (SOBOTA)
1. Kasprowicza 1-32
2. Asnyka 8-30, Kasprowicza 50-33
3. PCK 3-31, Różana, Niemodlińska

13.12.2015 (NIEDZIELA)
1. Kolonki 1-11, 26 Marca 36-1
2. Kusocińskiego 4-30, Marynarska 12-3
3. Różańskiego 1-10, Webera 4-14a, Astrów 1-6
4. Widok 2-19

17.12.2015 (CZWARTEK)
1. Różańskiego 11-26, Wspólna 12-1
2. Poniatowskiego 11-36
3. Poniatowskiego 58-37

18.12.2015 (PIĄTEK)
1. Gogola 19-6, Poniatowskiego 1-10c
2. Jagiełły 5-43 (nieparzyste)
3. Jagiełły 4-40 (parzyste)
4. Wyzwolenia 10 a-d

19.12.2015 (SOBOTA)
1. Mariańska 12-34
2. Mariańska 10-1
3. Orzeszkowej, Solskiego, Zajezdna
4. Długosza 8,12,7,11,13

20.12.2015 (NIEDZIELA)
1. Ogródki 1-18
2. Na Górze 3-25
3. Damrota (od końca), Ligonia (od końca)
4. Długosza 4,10

27.12.2015 (NIEDZIELA)
1. Św. Antoniego 19,21/23,25
2. Św. Antoniego 1-15 (nieparzyste)
3. Wyzwolenia 2,8a,10e, Św. Antoniego 22-2 (parzyste)
4. Piasta 4,6,8,12

28.12.2015 (PONIEDZIAŁEK)
1. Piasta 14,16,26,28
2. Piasta 1,3,7,9,13
3. Piasta 15,17,19,23,27,29/31
4. Powstańców Śl. 4-25 (obie str.), Mikołowska 1-5
5. Mikołowska 27-39

29.12.2015 (WTOREK)
1. Wyzwolenia 61-87, Myśliwska 3-5
2. Wielopolska 1-6a, Cicha 2-6a, Mikołowska 120,130,132,134
3. Mikołowska 14-92, Sybiraków 18, Przemysłowa 2
4. Mikołowska 51-89

30.12.2015 (ŚRODA)
1. Strzelców Bytomskich 34-14
2. Wita Stwosza 1-15, Strzelców Bytomskich 12-2
3. Basisty 1-20, Matejki 2-15
4. B. Więźniów Polit. 2-10, Kochanowskiego 3-16
5. Żwirki i Wigury 1-18, Wojska Polskiego 16-1

2.01.2016 (SOBOTA)
1. Wyzwolenia 40,42 (od dołu)
2. Wyzwolenia 22 a-c (od dołu)
3. Wyzwolenia 20 a-c (od dołu)
4. Wyzwolenia 18 a-c (od dołu)
5. Wyzwolenia 16 a-c (od dołu)

3.01.2016 (NIEDZIELA)
1. Wyzwolenia 3-59
2. Wyzwolenia 32,38 (od dołu)
3. Wyzwolenia 28,34,36,36a (od dołu)
4. Wyzwolenia 27,29 (od dołu)

4.01.2016 (PONIEDZIAŁEK)

1. Powstańców Śl. 38-100
2. Powstańców Śl. 33-63
3. Żorska 90-124b (parzyste)
4. Żorska 148-126a (parzyste)
5. Prosta 155d, Żorska 87-135 (nieparzyste),

5.01.2016 (WTOREK)
1. Żorska 1-29 i 54-18
2. Przyjaźni 3-20
3. Brzezińska 22-4, Słowackiego 30-2, Żelazna 8
4. Brzezińska 3-19 i 21-86

6.01.2016 (ŚRODA)

1. Żeromskiego 42-63, Brzezińska 103b,57d
2. Żeromskiego 2-20a
3. Żeromskiego 20b-40f, Pogodna 4,a,b, Brzezińska 61b, Prosta 82d,84d
4. Pogodna 7-28

7.01.2016 (CZWARTEK)
1. Zakątek 9a,16-2a, Ogrodowskiego 41,52,50,50a,29,46,44,42
2. Zakątek 17-34

8.01.2016 (PIĄTEK)
1. Prosta 193d,195c,193b,193,191,Studzienna 47-35, Zbożowa 2-9
2. Studzienna 48-59b, Wąska 24-1, Ciasna
3. Miarki 31-59,69a
4. Miarki 66-89

9.01.2016 (SOBOTA)

1. Chalotta 2 (od dołu)
2. Chalotta 4 (od dołu)
3. Chalotta 6 (od dołu)
4. Chalotta 8 (od dołu)

10.01.2016 (NIEDZIELA)
1. Łokietka 3-28, Steiera 1-14
2. Kościuszki 19, Hutnicza 5-41
3. Kościuszki 13b,13c,17

11.01.2016 (PONIEDZIAŁEK)
1. Kościuszki 30,32/34
2. Kościuszki 24,26,28
3. Kościuszki 27a,31a,33
4. Kościuszki 29,29a,31
5. Kościuszki 18,20,20a,22

12.01.2016 (WTOREK)

1. Kościuszki 13,11,9,12,14,16,16a
2. Kraszewskiego 3-10
3. Mickiewicza 2,6,8,7,5,3,1

13.01.2016 (ŚRODA)

1. Wysoka 16,19,21
2. Kraszewskiego 1,2abc, Wysoka 25d,e
3. Staszica 4,8,9, Wysoka 8,2
4. Wysoka 23,25a,b,c

14.01.2016 (CZWARTEK)
1. Białych 14,16,17a,18,19,20, Szafranka 14a,14,12,8
2. Białych 6,6a,8a,10,10a,12
3. Białych 2,4

15.01.2016 (PIĄTEK)

1. St. Vallier 5,7,8,10
2. St. Vallier 6a,6b
3. St. Vallier 1,2,3

16.01.2016 (SOBOTA) DODATKOWA

1.
2.
3.

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved