Odwiedziny duszpasterskie

Odwiedziny kolędowe zostaną wznowione 27 XII.

Początek odwiedzin w tygodniu o godz. 15.30, a w soboty i niedziele o 14.00.

Niech kolęda będzie okazją do wspólnego spotkania, modlitwy w Waszych intencjach i pobłogosławienia Was i miejsca w którym mieszkacie. Za otwarcie drzwi Waszych domostw na przybycie duszpasterzy wyrażamy już dziś ogromną wdzięczność. Prosimy nowo zamieszkałych parafian oraz tych, którzy wybudowali na terenie parafii domy, aby zgłosili się do kancelarii parafialnej w celu założenia kartoteki i uwzględnienia ich domu podczas kolędy. Przy tej okazji proszę o pomoc księżom i wyjście naprzeciw, zwłaszcza w miejscach gdzie domy są porozrzucane, albo istnieje trudność w dotarciu do jakiegoś domu.

Tradycyjne ofiary składane przez Was w czasie kolędy pragniemy przeznaczyć przede wszystkim na modernizację systemów przeciwpożarowych w naszej bazylice. Zostaliśmy do tego zobowiązani przez Straż Pożarną, która przeprowadziła kontrolę zalecając dostosowanie systemów do obecnie panujących przepisów. Wszystkie koszty tej modernizacji musi pokryć parafia. Za wszelkie ofiary złożone przy okazji kolędy już dziś składam serdeczne „Bóg zapłać”.

Prosimy o zapoznanie się z planem kolędy wywieszonym w gablotce, umieszczonym na stronie internetowej parafii, a także wyłożonym na stolikach. W tym roku będziemy odwiedzać domy i mieszkania w odwrotnej kolejności niż przed rokiem, a więc zasadniczo począwszy od pierwszych numerów. Początek odwiedzin w tygodniu o godz. 15.30, w soboty i niedziele o 14.00, a w okresie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem od godz. 15.00.

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN KOLĘDY ZNAJDUJE SIĘ W PANELU BOCZNYM NA DOLE STRONY!

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved