Ekumeniczny koncert rodzinny Bądź jak Jezus!

Zapraszamy na ekumeniczny koncert rodzinny Bądź Jak Jezus 2015 pod hasłem „Potęga Miłości”. Wystąpią: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockers, Gabriela Gąsior & Holy Noiz, New Day. Wstęp wolny!
Inne szczegóły (np. dojazd, cena itp.):

Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Szósta edycja wyjątkowego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego odbędzie się 4 czerwca 2015 w Mysłowicach pod hasłem: Potęga Miłości. Spotkajmy się, aby wspólnie uczcić i poczuć potęgę tej Miłości, która od Krzyża rozprzestrzenia się każdego dnia na cały świat. Kochamy, bo jesteśmy kochani. Chcemy to szczególnie podkreślić śpiewem, modlitwą i radością wraz ze wspaniałymi artystami z Polski i z zagranicy, którzy zaśpiewają i zagrają na scenie BJJ: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockerss, Gabriela Gąsiorr & Holy Noiz oraz New Day.

Wstęp wolny!

Ponadto u boku gwiazd koncertu zaprezentuje się zespół/ wykonawca wyłoniony w ramach 1. edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Non-stop CCM”, otrzymując tytuł muzycznego odkrycia roku 2015 współczesnej muzyki chrześcijan w Polsce. Szczegóły: www.facebook.com/badzjakjezus/photos/a.362878150444451.88419.36287413711… Jak co roku na publiczność czekać będą także: miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą, stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich oraz wiele innych atrakcji.

Chcesz wesprzeć dzieło Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus”? Sprawdź, jak możesz się włączyć: www.badzjakjezus.pl/o_koncercie/wspolpraca.html. Gorąco zapraszamy!

Gdzie:

Mysłowice, Słupna

Kiedy:

4 czerwca 2015 r.

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved