Ekstremalna Droga Krzyżowa

Szczęść Boże!
Serdecznie zapraszam na Ekstremalną Drogę Krzyżową do Rud Raciborskich.
Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie: ruszamy w nocy, niezależnie od pogody, na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Idziemy głównie lasami, z dala od miejskiego szumu.
Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. To nie pielgrzymka. W ręce latarka, mapa i rozważania 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony.
Naszą wyprawę rozpoczniemy w piątek 7 kwietnia – Mszą Świętą w kościele w Rudach o godzinie 21:00. Po Mszy wyruszymy – każdy swoim tempem – w kierunku Rybnika Ochojca i dalej wokół Golejowa, Wielopola, Zalewu Rybnickiego z powrotem do Rud.
Potrzebujesz chwili dla siebie? Brakuje Ci czasu na przemyślenie swojego życia? Masz do podjęcia ważne decyzje? A może po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu? – to EDK jest dla Ciebie.
Wszystkie potrzebne informacje – łącznie z formularzem zgłoszeniowym – znajdują się na stronie internetowej: www.edk.org.pl
Zapisz się i chodź z nami! Zapraszamy.
Z Bogiem!
Jacek Rożek
Lider rejonu Rybnik/Rudy

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved