Kurs finansowy – jeszcze można dołączyć!

Przypominamy, że w naszej parafii jest organizowany kurs finansowy, który uczy Bożych zasad zarządzania pieniędzmi i majątkiem. Istnieje jeszcze możliwość włączenia się w ten kurs. Drugie spotkanie w poniedziałek 9.10 o godz. 19.00 w salce na probostwie.

Opis kursu

Pismo Święte w wielu miejscach mówi na temat pieniędzy, zarabiania, wydawania, oszczędzania, wychodzenia z długów, zarządzania pieniędzmi. Łącznie ponad 2350 wersetów mówiących o zasadach zarządzania dobrami które mamy. Dlaczego ich nie stosujemy? Może dlatego, że ich nie znamy lub nie rozumiemy…

 

Kurs 10-tygodniowy pomoże Ci:

  • Zapanować nad swoimi wydatkami
  • Nauczyć się oszczędzać
  • Unikać powszechnych błędów w dziedzinie finansów
  • Zaplanować drogę wyjścia z długów i rozpoczęcie oszczędzania
  • Stworzyć dobrze działający budżet domowy
  • Przekazać dzieciom podstawowe umiejętności zarządzania finansami
  • Przestać ciągle myśleć o pieniądzach

 

Kurs pozwala poznać biblijne zasady zarządzania finansami i wcielić je w życie przy pomocy konkretnych praktycznych narzędzi. To połączenie pracy własne, modlitwy oraz 10 spotkań w grupie.

 

Zaproszenie jest skierowane do osób samotnych, do narzeczonych, małżonków. Dobrze jest gdy małżonkowie i narzeczeni wspólnie mogą uczestniczyć w kursie – eliminuje to niepotrzebne napięcia w tłumaczeniu drugiej osobie o co chodzi, jak i pozwala na wspólne spędzanie czasu i uczenie się siebie nawzajem podczas np. planowania wydatków.

 

Aby była możliwa realizacja kursu zwracamy się o finansowe wspieranie dzieła poprzez darowizny. Prosimy o rozważenie wsparcia na zasadzie darowizny w kwocie ok. 180 zł umożliwiającej udział w kursie jednej osoby. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie pokryć kosztów kursu (dojazd, sala, poczęstunek itp). Dodatkowym kosztem są koszty materiałów do kursu: podręcznik 40 zł, zeszyt zastosowań praktycznych 50 zł

+ książka Twoje pieniądze się liczą 25 zł.

 

Rozpoczęcie kursu:

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje:

Sabina Orlik tel. 669 650 506

sabina.orlik@jazdaorlik.pl

Więcej informacji na stronie 

 

Copyright © 2012 ThemeBlossom.com. All Rights Reserved