Intencje

 • “Proszę o modlitwę w mojej intencji: o szczęśliwą podróż do Warszawy na delegację w dniach 26-27 stycznia oraz o wszelkie potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich!
  BÓG ZAPŁAĆ!”
  -- Grażyna

 • “proszę o modlitwę o opamiętanie i łaskę przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o cierpliwość i wytrwanie w dobrym”
  -- mirka

 • “Proszę o Boże błogosławieństwo w pracy, zdrowie dla całej rodziny, potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy,Michała i Jana oraz o Bożą opiekę przed złem w każdej postaci. Proszę o bezpieczną i szczęśliwą podróż. Proszę za tych, którzy się modlą w moich intencjach oraz za wszystkich,którym obiecałem modlitwę.”
  -- Jan

 • “Święty Antoni proszę Cię abym otrzymała dobrego i kochanego męża oraz znalazła pracę zgodną z moim wykształceniem”
  -- Katarzyna

 • “NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS. ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC DLA PANA JANUSZA,KTÓRY DOSTAŁ WYPOWIEDZENIE Z PRACY,I Z KOŃCEM LUTEGO ODCHODZI. CZŁOWIEK UCZCIWY I TRAKTUJĄCY CZŁOWIEKA W NALEŻYTY SPOSÓB.SAM PRZEKONAŁ SIĘ MÓJ TATA KTÓRY KIEDYŚ PRACOWAŁ Z PANEM JANUSZEM.
  PAN JANUSZ JEST CHORY NA ARYTMIĘ SERCA,ŻONA PANI KRYSIA JEST PEDIATRĄ DZIECIĘCYM I BIERZE DUŻO NADGODZIN, SYNA MAJĄ CHOREGO ,KTÓRY CIERPI NA AUTYZM, I SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA.BARDZO PROSZĘ O SERDECZNĄ POMOC DLA PANA JANUSZA I JEGO RODZINY.Z POWAŻANIEM AREK.
  BÓG ZAPŁAĆ.”
  -- AREK

Aktualne informacje

Switch to our mobile site