Intencje

 • “Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie i wszelkie łaski dla nas.”
  -- Dorota

 • “Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała oraz naszą rodzinę. Wstawiaj się proszę u swojego Syna Jezusa w tej intencji. Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Proszę Cię, by nie doszło między mną i Żoną do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie. Proszę, by Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki, by wyzbyła się złości, żalu i zawziętości.”
  -- mąż

 • “Boże Ojcze w imię Pana Jezusa i przez Najdroższą Jego Krew proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Świętego dla Jana we ważnej sprawie.Św. Antoni, módl się za nami. Amen.”
  -- Jan

 • “Proszę o modlitwę, proszę o łaski dla mojej rodziny,o zdrowie i pomoc w dzisiejszym dniu w rozwiązaniu problemów.”
  -- Dorota

 • “PANIE BOŻA W TROJCY JEDYNY ZYWY I WSZECHMOGACY I TY MARYJO PANNO BOGURODZICO DZIEWICO NIEPOKALANA WNIEBOWZIETA I WSZYTSKICH ŚWIĘTYCH I ANIOŁÓW Z MICHAŁEM ARCHANIOŁEM NA CZELE PROSZĘ O WŁAŚCIWIE ODDAJE WSZYSTKIE WIĘZI JAKIE SIĘ PANU JEZUSOWI I MATCE NAJŚWIETSZEJ NIEPODOBAJĄ I NAUCZCIE MNIE BRONIĆ SIĘ PRZED TAKIMI WIĘZIAMI”
  -- andrezj

Aktualne informacje

Switch to our mobile site