0

Kolęda 2013

Posted on gru 15 , 2013 in Aktualne informacje

Kolęda 2013

Zachęcamy do zapoznania się z planem kolędy na bieżący rok:

Czwartek 28.11.2013
1.ul. Kasprowicza 1 – 32

2.ul..Asnyka 30 – 9 Kasprowicza 33 – 50

3.ul,Różańskiego 1 do 10, Astrów 1 do 6, Webera 4 do 14a

4.ul. Różańskiego 11 do 24  Wspólna 1 do 12

Piątek 29.11.2013
1.ul. Fredry 33 – 2

2.ul. Jagiełły 4 – 43

3.ul. Żużlowa 94- 70,27,48-12a i b, 10

4.ul. Poniatowskiego 11 – 36

Niedziela 1.12. 2013
1.ul. Poniatowskiego 56 – 37

2.ul. Widok 2 – 19

3.ul. Długosza 8,12,7,11,13

4.ul. Długosza 4, 10

Czwartek 5.12.2013
1.ul.Miarki 66 – 89

2.ul.Ogrodowskiego 42,44,46, ul. Zakątek 9a,, oraz

ul.Ogrodowskiego 29,50a,50,52,41, ul. Zakątek 16 – 2a

3.ul. Przyjaźni 20 – 3

4.ul. Brzezińska 22 do 4, ul. Słowackiego 30 do 2, ul. Żelazna 8


Sobota 07.12.2013
1.ul. Strzelecka 4 – 50/parzyste/

2.ul. Karłowicza 20 A i B i 3  – 10

3.ul. Strzelecka 87 -78,ul. Nadbrzeżna 57a – 9c

4 ul. Myśliwska 7 – 37a

Niedziela 08.12.2013
1.ul. Kolonki 1 – 11  26 Marca 36- 1

2.ul. Marynarska 12 – 3, Kusocińskiego 30 – 4

3.ul. Karłowicza 15 -68

4.ul. Wodna 69 – 32

Czwartek 12.12.2013
1.ul. Karłowicza 2

2.ul. Karłowicza 2A

3.ul. Żużlowa 59 – 47 oraz ul. Kasprowicza 57

4.ul. Gogola 19 – 6,  Poniatowskiego 1 – 10c

Piątek 13.12.2013
1.ul. Wysoka 23, 25abc

2.ul. Szafranka 8,12,14,14a, Białych 14,16,17a,18,19,20

3.ul. Kościuszki 16a, 16,14,12,9,11,13

4.ul. Kościuszki 33, 31a, 27a

Sobota 14.12.2013
1.ul  Kościuszki 32/34, 30

2.ul. Kościuszki 28,26,24

3.ul. Karłowicza 2B

4.ul. Karłowicza 2C

Niedziela 15.12.2013
1.ul. Wysoka 8, 2 i Staszica 9,8,4

2.ul. Wysoka 16,19.21

3.ul. Białych 6,6a,8a,10,10a,12

4.ul. Białych 2, 4

Czwartek 19.12.2013
1.ul. Kościuszki 17, 13c, 13b

2.ul. Hutnicza 5 – 41 Kościuszki 19

3.ul. Kościuszki 22, 20a, 20, 18

4.ul. Kościuszki 31, 29a, 29

Piątek 20.12.2013
1.ul. Kraszewskiego 3 – 10

2.ul. Mickiewicza  2, 4, 6,8,7,5,3,1

3.ul. Chalotta 2 od dołu

4.ul. Chalotta 4 od dołu

Sobota 21.12.2013
1.ul. St. Vallier 5,7,8,10

2.ul. Powstańców 4 – 15

3.ul. St. Vallier 3,2,1

4.ul. St. Vallier 6b.6a

Piątek 27.12.2013
1.ul. ul. Wysoka 25e,d  Kraszewskiego 1, 2abc

2.ul. Chalotta 8 od dołu

3.ul. Mikołowska 1 – 11 ul. Powstańców 25- 16

4.ul. Powstańców 63 – 33

Sobota 28.12.2013
1.ul. Piasta 28,26,16,14

2.ul. Piasta 13,9,7,3,1

3.ul. Piasta 29/31,27,23,19,17,15

4.ul. Na Górze 25 – 3

Niedziela 29.12.2013
1.ul. Wita Stwosza 1 – 15  Strzelców Bytomskich 12 –2

2 ul. Łokietka 3 – 28Steiera 1 – 14

3.ul. Mikołowska 89 – 51

4.ul. Byłych Więźniów Polit. 2 – 10 ul. Kochanowskiego 3 – 16

Poniedziałek 30.12.2013
1.ul Żwirki i Wigury 18 – 1   Wojska Pol. 1 – 16

2.ul. Strzelców Bytomskich 34 – 14

3.ul. Chalotta 6 od dołu

4.ul. Mikołowska 14 – 92 oraz ul. Sybiraków 18

Sobota 4.01.2014
1.ul. Mikołowska 39 – 27

2.ul. Piasta 12,8,6,4

3.ul. Powstańców 38 – 100

4.ul.Wielopolska 1- 6a , ul. Cicha 2 – 6a, ul. Mikołowska 134, 132, 130, 120

   ul. Przemysłowa 2

Niedziela 05.01.2014
1. ul. Damrota od końca oraz ul. Ligonia od początku

2.ul. Mariańska 12 – 32

3.ul. Mariańska 1 – 10

4.ul. Ogródki 2 – 18

Wtorek 07.01.2014
1.ul. Żorska 18 –54 oraz 1 – 29

2.ul. Żorska 87 – 139/nieparzyste/ Prosta 155d

3.ul. Św. Antoniego 19,21/23,25

4.ul. Wyzwolenia 16 od klatki a – c.

Środa 08.01.2014
1.ul. Pogodna 28 -  4

2. ul. Wyzwolenia 18 od klatki a – c

3.ul. Żorska 90 – 124b / parzyste/

4.ul. Żorska 126a – 148/parzyste/

Czwartek 09.01.2014
1.ul. Orzeszkowa, Solskiego, ul. Zajezdna

2.ul. Św. Antoniego 1 – 15 / nieparzyste/

3.ul. Wyzwolenia 40, 42

4.ul. Wyzwolenia 27, 29

Piątek 10.01.2014
1.ul. Wyzwolenia 10 a – d

2.ul. Wyzwolenia 20 od klatki a – c

3.ul. Basisty 3 – 18  .ul. Matejki 15 – 2

4.ul. Wyzwolenia 3 – 59

Sobota 11.01.2014
1.ul. Wyzwolenia 32, 38

2.ul. Wyzwolenia 61 – 87 oraz ul. Myśliwska 3 – 5

3.ul. Wyzwolenia 22 od klatki a – c

4.ul. Wyzwolenia 28,34,36,36a

Niedziela 12.01.2014
1.ul.Żeromskiego 2 – 22

2.ul.Żeromskiego 38 – 63 Brzezińska 61b

3. Kolęda dodatkowa

4. Kolęda dodatkowa

Poniedziałek 13.01.2014
1.ul. Miarki 69a i 59- 31

2. ul Wyzwolenia 10e 8a oraz 2, ul. Św. Antoniego 22 – 2 /parzyste/

3.ul.Wąska 24–1, ul. Ciasna

4.ul. Prosta 190, 191, 193d oraz 195c ul. Zakątek 17 – 34

Wtorek 14.01.2014
1.ul. Olszowa 3 – 23

2.ul. Olszowa 62 – 25

3.ul. Pod Wałem 3 – 32

4.ul. Pod Wałem 64 – 35

Środa 15.01.2014
1.ul. Wodna 2 do 31, Opalowa 7 do 27

2.ul. Strzelecka 9 – 61 / nieparzyste/ oraz ul. Pszczela i Webera 29,25 i 24

3.ul. Brzezińska 3 do 19, Brzezińska 21 do 86

4. ul. Studzienna 59b – 35 , ul. Zbożowa 9 – 2

Czwartek 16.01.2013
1.ul. Plater 1 – 21, Modrzewskiego 22 – 3

2 ul. PCK 3 – 31, ul. Niemodlińska i Różana,

3.ul. Zajęcza 20 – 1 , ul. Myśliwska 38  – 55

4.ul. Nadbrzeżna 59a – 101

 

Share in top social networks!

Switch to our mobile site